Jak zarabiać stabilnie 25k miesięcznie
na swoim

Jeśli...

 • miotasz się w działaniach i nie wiesz, na czym skoncentrować energię
 • nie wiesz, ile zarobisz w danym miesiącu
 • chcesz zarabiać stabilnie, powtarzalne pieniądze każdego miesiąca 
 • Twoim celem jest rozwój i wiesz, że osiągniesz to, co chcesz, tylko jeszcze nie wiesz jak
 • masz dość szkoleń, które mówią Ci co robić, a nie pokazują jak to zrobić

to koniecznie weź udział w moim dwudniowym szkoleniu:

Program szkolenia:

Webinar wiedzowy:
 • poznasz zasady komponowania takie oferty, która pozwoli Ci na stabilne zarobki i trafianie do konkretnych klientów
 • dowiesz się, co działa, a co nie działa
 • poznasz podstawy wyceny swoich produktów/usług i na co zwrócić uwagę w kontekście ustalania cen/stawek

klienci będą przychodzić sami z dwóch powodów:

 • contentu, który sprzedaje
 • sprzedaży bez sprzedaży

podczas tego modułu dowiesz się, jak wykorzystać te dwa kluczowe narzędzia w swojej firmie

nie lubisz aktywnie sprzedawać? spokojnie, to też (a nawet właśnie) dla Ciebie

bez zespołu trudno stabilnie zarabiać, w tym module pokażę Ci co najpierw delegować i jak to robić skutecznie

Sesja QA:

przygotuj na nią pytania, które pojawią się w Twojej głowie podczas webinaru wiedzowego, dzięki czemu jeszcze lepiej zaplanujesz swoją indywidualną ścieżkę do 25k miesięcznie 

do webinaru dołączone będą ćwiczenia, których przerobienie ułatwi Ci zaplanowanie swojej ścieżki do stabilnych przychodów

moja sugestia: podczas webinaru miej przygotowane dwa miejsca na notatki – jedne wiedzowe, drugie na pytania

Informacje organizacyjne:

 • webinar wiedzowy odbędzie się 30.10.2023 w godzinach 10-12
 • q&a odbędzie się 31.10.2023 w godzinach 10-12
 • oba spotkania będą nagrane i udostępnione do odsłuchu na google drive przez 7 dni (więc można będzie je pobrać)

Opinie kursantów

@przerwa na francuski
Świetny, kompleksowy program, dzięki któremu łatwiej jest spojrzeć na swój biznes inaczej lub - jeśli jesteśmy jeszcze przed startem - przemyśleć pewne kwestie, żeby wystartować z lepszej pozycji i uniknąć pewnych błędów. Do tego sesje Q&A oraz burze mózgów, gdzie można podyskutować o pomysłach. No i konsultacje, gdzie Ewa rozdaje dodatkowe kopy motywacyjne. Warto!
Kamila Pólkowska
Przez cały czas trwania programu towarzyszyła mi głównie jedna myśl "jakim cudem taka ilość wiedzy sprzedawana jest za taką cenę?!". Początkowo może wydawać się spora, ale w rzeczywistości... każda złotówka jest dobrze zainwestowana! To nie jest po prostu program mentoringowy. W rzeczywistości dochodowa firma to dostęp do eksluzywnej społeczności i wykładów. Burze mózgów, wspólne spotkania, live'y, karty pracy - to wszystko dodatkowa wartość całego programu. Nie wspomnę o samej Ewie, której po prostu dobrze się słucha i z którą chce się "przebywać". 2021 rok dopiero się zaczął, a ja już wiem, że to była najlepsza inwestycja tego roku. W dodatku... zwróciła mi się już w drugim tygodniu programu. Jeżeli ktoś jeszcze się waha, to myślę, że to jest najlepszy argument, że... warto :)!
Maja Strzelecka
Dzięki Ewie i "Dochodowej Firmie" w ciągu miesiąca ruszyłam coś, czego nie potrafiłam ruszyć samodzielnie przez cały rok! Jaki jest efekt 5 tygodni w programie? Mój własny sklep online i pierwszy produkt. W planach kolejne. Bez "Dochodowej firmy" by to się nie udało <3 Nauczyłam się jak działać w biznesie i jak zarabiać - wcześniej robiłam wszystko "na czuja". Brałam w swoim życiu udział w wielu kursach, szkoleniach i programach... Ale żaden nigdy nie dał mi tylu podstaw do działania tak, jak "Dochodowa firma"! Ewa jest matką mojego sukcesu. Powinnam płacić jej prowizję od sprzedaży moich produktów, bo bez niej one by nie powstały!
Olga Niedźwiecka
Dochodowa firma w 5 tygodni to przede wszystkim bardzo przemyślane narzędzie. Zagadnienia skomponowane są tak żeby pasowały właściwie do każdej branży i etapów na jakich jesteśmy - czy to dopiero szukanie pomysłu, czy usprawnienie istniejącego już biznesu. Na każdym z kroków mamy wsparcie i wiedzę Ewy ale też innych uczestników, co daje niesamowitą szansę przetestować i omówić swoje pomysły w szerszym gronie. Jeśli myślisz o swoim biznesie, chcesz zwiększyć dochody w swojej firmie albo marzysz o karierze managera to jest to obowiązkowa pozycja Twojej edukacji.

Wybierz jedną z dwóch opcji, jakie dla Ciebie przygotowałam, albo zapytaj, która będzie dla Ciebie najlepsza

Jak zarabiać stabilnie 25k miesięcznie na swoim

PLN 249
 • Dwudniowe szkolenie na żywo!
 • Dostęp do nagrania szkolenia przez 7 dni
promocja

Jak zarabiać stabilnie 25k miesięcznie na swoim + Jak zmienić swoje relacje z pieniędzmi - kurs

PLN 399
 • Dwudniowe szkolenie na żywo!
 • Dostęp do nagrania szkolenia przez 7 dni
 • Dostęp do kursu: Jak zmienić relacje z pieniędzmi
promocja

Kto prowadzi szkolenie?

Ewa Gadomska

Ewa Gadomska

Strateżka marek luksusowych i premium, doradczyni, autorka szkoleń doskonale znająca klientów premium i ich potrzeby. Wykorzystując swoje doświadczenie i umiejętności opracowała metodę budowania osobistych marek premium, którą doceniają agencje PR oraz stratedzy na całym świecie. Jej znakiem rozpoznawczym jest kreatywne i mocno praktyczne wykorzystanie sposobu budowania marek luksusowych do budowania rozpoznawalności marek osobistych. Ponadto, Ewa od 16 lat jest odnoszącą sukcesy przedsiębiorczynią, aktywnie rozwijającą swoje firmy i zaangażowaną w blisko 20 dochodowych biznesów.
Aktualnie rozwija biznesy (swoje oraz swoich klientów) w Europie, USA oraz Emiratach Arabskich. Zbudowała także ponad 30-tysięczną społeczność polskich przedsiębiorców, z którymi na co dzień dzieli się swoim doświadczeniem i pracuje nad skutecznym wzrostem ich marek. Jej misją jest rozwój jej klientów oraz ich firm, ponieważ to właśnie ich sukces daje jej największą zawodową satysfakcję.