Lekcje biznesu

Jak sprzedawać przez partnerów

Chcesz szybko zwiększyć sprzedaż, ale nie masz zbyt wiele czasu? Nauczę Cię współpracować z partnerami, dzięki którym nawiążesz relacje biznesowe i przeprowadzisz udane transakcje. To program dla Ciebie, jeśli zależy Ci żeby sprzedawać więcej bez wielkiego wysiłku. Chcę żebyś uwierzyła, że Twój potencjał sprzedażowy to również współpraca z partnerami, z którymi nauczę Cię przeprowadzać opłacalne współprace.

O kursie

Stworzyłam go z myślą o wszystkich firmach, którym zależy na większych zyskach ze sprzedaży. Znajdziesz tutaj mnóstwo przydatnej wiedzy.

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

Ewa Gadomska

Strateżka biznesu, marketerka, która na co dzień zajmuje się rozwojem firm. Specjalizuje się w tworzeniu modeli biznesowych, skalowaniu biznesów, a jej ulubionym segmentem rynku jest premium.

Zawartość kursu

Podczas programu zapoznasz się z lekcjami biznesu, które dadzą Ci solidne podstawy do współpracy z partnerami. Czego dokładnie się dowiesz?

Poznasz różnice pomiędzy dystrybutorem a partnerem.

Nauczysz się tworzyć dobrą segmentację i ścieżki klienta. Formy współpracy z partnerem. Dowiesz się, jakie formy współpracy możesz podjąć, by obie strony były win-win.

 

Dostaniesz przykładowe propozycje, na bazie których stworzysz swoje własne.

Już nigdy nie będziesz miała problemu z pozyskaniem klienta, bez wysiłku nauczysz się sprzedawać swoje pomysły.

Po tej lekcji sprawy formalne nie będą dla Ciebie czarną magią. Nauczysz się rozliczać i mierzyć efekty współpracy.

Dostaniesz 15 szablonów gotowych maili, które będziesz mogła wykorzystać w kontakcie z klientem.

Schemat znajdowania nieoczywistych partnerów + przykłady nieoczywistych partnerstw.

To dzięki temu programowi dowiesz się, jak pozyskać partnerów, a pisanie oferty już nigdy nie będzie Ci sprawiało problemu. Zaczniesz zarabiać na współpracy z partnerami i nabierzesz śmiałości w kontaktach biznesowych. Rozszerz swoją działalność o współpracę z partnerami i miej nowe, korzystne źródło dochodu, które pozwoli Ci na stabilne zarobki.

Kursanci wybrali również:

Dochodowa firma na własnych zasadach