ROZWÓJ OSOBISTY

Masz siłę!

Kurs online, który zmotywuje Cię do znalezienia swojej siły. Dwie prowadzące zajmą się tematem marki osobistej jako inwestycji w siebie w kontekście prywatnym jak i zawodowym. Znajdziesz swój wyróżnik stylu, nauczysz się dodawać sobie mocy ubraniem, przepracujesz przekonania finansowe. Wszystko po to, żeby poczuć się silniejsza i stabilniejsza w nie do końca stabilnych czasach.

Kurs to:

  • eBook „Zestawy mocy” z zestawami ubrań dodającymi siły. Zestawy możesz kupić w sieciówkach lub potraktować jako inspirację do stworzenia podobnych w ulubionych markach lub własnej szafie 
  • Workbook z podsumowaniem wiedzy i ćwiczeniami stylu 
  • Workbook – Zbuduj markę osobistą krok po kroku
  • Materiały video o 3 krokach do wzmocnienia wizerunku stylem i osiągania celów dzięki ubraniom  
  • Materiały video o tym, jak znaleźć swoje mocne strony, dzięki którym zbudujesz silną markę osobistą oraz o tym, jak skutecznie wyceniać swoją pracę i negocjować warunki finansowe, aby zarabiać więcej

Ewa Gadomska

Na co dzień zajmuje się budowaniem dochodowych biznesów – z jednej strony rozwija swoje firmy, a z drugiej pomaga w tym swoim klientom. Od lat współpracuje też z markami luksusowymi i premium tworząc dla nich strategie, szkoląc je i im doradzając. Te doświadczenia przekłada na pracę z małym biznesem oraz markami osobistymi.

Monika Jurczyk

W 2006 roku wymyśliłam sobie zawód: osobista stylistka. To doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem dziś. Pisze książki, tworze kursy online, regularnie prowadzę kanał na YouTube i wspieram tysiące kobiet na swoim Instagramie. Zmieniam nie tylko w szafie. Wierzę, że ubranie to narzędzie do głębszych zmian w życiu.

Dzięki kursowi zaczniesz:

Kursanci wybrali również:

Dochodowa firma na własnych zasadach

Wybierz najlepszą ofertę dla siebie