Lekcje biznesu

Skuteczna w działaniu

Pracujesz od rana do nocy ale nie widzisz upragnionych efektów? To na tym kursie nauczysz się pracować wydajnie i przestaniesz marnować swój czas. Prowadzenie firmy stanie się dla Ciebie proste, efektywne, a Ty będziesz umiała ustalić swoje priorytety. Zastanawiasz się czy taki kurs jest Ci w ogóle potrzebny? Pomyśl, co mogłabyś zrobić, gdyby Twoja praca zajmowała o połowę mniej czasu i odpowiedz sobie czy warto?

O kursie

Daj sobie szansę na lepszą organizację w swojej firmie i pracuj tylko tyle, ile jest niezbędne do osiągnięcia wymarzonych efektów. To z tym kursem zorganizujesz swoją działalność na nowo i zaczniesz widzieć mierzalne efekty swojej pracy.

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

Joanna Dąbek

Specjalistka z zakresu zarządzania czasem i organizacji pracy, która uważa, że planowanie i rozwój osobisty mają służyć dobremu samopoczuciu. Pokazuje prostą drogę do lepszej organizacji czasu. Walczy z wyrzutami sumienia i celami ustalanymi pod normy społeczne. Autorka „Drogi do celu” – książki rozwojowej, prowadzącej krok po kroku do realizacji postawionych sobie założeń. Bez presji i z radością!

Zawartość kursu

1 moduł • 3 lekcje • 40 min materiałów video

W pierwszym module nauczysz się ustalać priorytety. To z niego dowiesz się, jak ustalić, które zadania są najważniejsze i skutecznie je zrealizować. Po tym etapie kursu już nigdy nie będziesz miała dylematu, co robić najpierw, ustalisz swoje cele i zaczniesz działać zgodnie z planem.

W drugim module dowiesz się, jak zaplanować swój dzień, żeby wykonać wszystkie najważniejsze zadania i mieć czas dla siebie. Nauczysz się mądrze rozplanowywać swój czas z uwzględnieniem swoich potrzeb i przestaniesz mieć wrażenie, że doba jest zawsze za krótka.

W trzecim module nauczysz się pracować tak, żeby szybko widzieć efekty swojej pracy. Efektywność jest ważna, a ustalanie mierzalnych i realnych celów przybliży Cię do pożądanych celów. Praca przynosząca efekty da Ci satysfakcję i poczucie, że robisz wszystko co w Twojej mocy, żeby rozwijać dochodowy biznes

Kursanci wybrali również:

Dochodowa firma na własnych zasadach